ANADOLU EFES BU AKŞAM KUPAYI İSTİYOR

ING basketbol Süper Ligi playoff karşılaşmalarında Anadolu Efes ve Fenerbahçe beko serinin üçüncü maçında karşı karşıya gelecekler. Her iki maçta da rakibine üstünlük sağlayarak iki maçı da kazandı ve oldukça büyük bir avantaj yakaladı.

ANADOLU EFES DÖRDÜNCÜ MAÇI İSTEMİYOR

Lacivert beyazlı anadolu efes takımı ile gel basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında serinin üçüncü maçına çıkacak. İkinci maçı kazanan Anadoluhisarı’nın üçüncü maçında bu akşam Nilgün 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da Fenerbahçe beko’nun evsahipliğinde oynanacak olan maçı kazanarak şampiyonluğunu ilan edip kupayı kazanmak istiyor.

Anadolu efes seride üç maçı kazanarak şampiyon olmak istiyor. Oldukça formda ve başarılı bir takım olan Anadolu efes Fenerbahçe beko’ya bir kez daha izin vermeyerek kupa yarışına dördüncü maça taşımak istemiyor. Fenerbahçe beko maçı kazanmak istiyor olsa da anadolu efes rakibine izin vermeden parkeden mutlu bir şekilde ayrılmak istiyor.

Bu sezon en iyi yıllarından birisini yaşayan anadolu efes Avrupa’dan da Avrupa’nın en büyük basketbol ünvanını alarak kupayı da kazanarak geri döndü. Başarılı bir sezon geçen anadolu efes bu sezonun sonunda ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında da kupayı kazanmak istiyor.

ANADOLU EFES KUPA PEŞİNDE

Bu sezonun başarılı takımlarından birisi olan Anadolu efes Almanya’dan kupa ile doğduğundan beri oldukça mutlu bir şekilde performansını sergiliyor. Fenerbahçe beko karşısında play-off mücadelelerinde aldığı iki galibiyetin ardından üçüncü galibiyetle almak isteyen Anadolu efes bu akşam vitrinlerde haziran pazartesi akşamı saat 19:30’da maçı kazanarak yine Fenerbahçe beko karşısında üstünlük sağlayarak kupaya ulaşmak istiyor.

Karşılaşma bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da Fenerbahçe ve konum ev sahipliğinde Ülkerspor ve etkinlik Salonu’nda oynanacak. Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz. Anadolu efes ilk iki maçı kazandı için oldukça avantajlı bir konumda avantajı konumunu kullanarak bu akşam oynanacak olan serinin üçüncü maçında kupayı kazanmak istiyor.

INH Basketbol Süper Ligi Play-off karşılaşmaları heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Bu maçı kazanan takım ya seriyi sonlandıracak ya da seriyi uzatacak.