Anadolu Efes ve Real Madrid Maçı Bugün

Euroleague’in 21. Haftasına girerken büyük karşılaşma bugün gerçekleyecek Anadolu Efes ve Real Madrid karşılaşması heyecan ile beklenilmekte. İspanya da olan diğer karşılaşmalarının hepsinde galibiyet le ayrılan Anadolu Efes basketbol takımı bu sefer liderlik için yine ispanyada olacak.  Euroleague önceki yapılan maçlarında Anadolu efesin 17 galibiyet, 3 mağlubiyet yaparak liderlik koltuğunda oturuyor. Real Madrid ise 15 galibiyet, 5 mağlubiyet ile Anadolu enfesten sonra ikinci sırada yer alıyor. 

Anadolu Efes ve Real Madrid aslında ilk kez karşılaşıyorlar bundan önceki maçlarda yine birlikte basketbol oynamışlar. Tam 32 kez Anadolu Efes basketbol takımı ile Real Madrid karşı karşıya gelmiş. Bu 32 maçın istatiğine bakıldığında Anadolu Efes basketbol takımı Real Madrid’e karşı düşük bir performans göstermiş olduğunu görüyoruz. 32 maç arasından Anadolu Efes basketbol takımı 7 tanesinde galibiyet alırken kalan 22 tanesinde ise Real Madrid maçı galibiyet, le almış. 

Anadolu Efes ve Real Madrid

Geçen sene galibiyeti Anadolu Efes aldı. Bu senede maçı Anadolu efesin alacağını ve liderliği kazanacağını, inanıyoruz baş antrenör de bu konuda takımından emin olduğunu ve Anadolu Efes takımı ile gurur duyduğunu belirtti. Anadolu Efes ve Real Madrid Maçı seyretmek isteyenler internet üzerinden canlı olarak yayınlanan yerlerden seyredebilir. Yada televizyonda olan basketbol ,spor kanallarından canlı olarak seyredebilirler. Internet üzerinden canlı skoru takip edebilirsiniz. 

İçindekiler
  1. Real Madrid Kadrosu 
  2. Anadolu Efes Kadrosu

Real Madrid Kadrosu 

Anthony Randolph  
Fabien Causeur  
Facundo Campazzo  
Felipe Reyes  
Gabriel Alejandro Deck  
Gustavo Alfonso Ayón Aguirre  
Jaycee Carroll  
Jeffery Taylor  
Klemen Prepelič  
Mario Nakic  
Melwin Pantzar  
Ognjen Kuzmic  
Rudy Fernandez  
Santiago Yusta García  
Sergio Llull  
Trey Thompkins  
Usman Garuba Alari  
Walter Samuel Tavares Da Veiga 

Anadolu Efes Kadrosu

Adrien Moerman  
Ahmet Buğrahan Tuncer  
Alec Peters  
Bryant Dunston  
Chris Singleton  
Doğuş Balbay  
James Anderson  
Krunoslav Simon  
Mustafa Kurtuldum  
Omer Can Ilyasoglu  
Rodrigue Beaubois  
Sertaç Şanlı  
Shane Larkin  
Tibor Pleiss  
Tolga Geçim  
Vasilije Micic  
Yigitcan Saybir