Anadolu Efes Kombineleri Satışa Başladı

THY Avrupa Ligi ve ING Basketbol Süper Ligi 2020 – 2021 sezonu karşılaşmaları için Anadolu Efes kombine biletleri satışa çıktı. Anadolu Efes yeni sezon kombine fiyatları 469 TL ile 8 bin 400 TL arasında değişiyor. Kulüp, kombine biletlerin satışının erken dönemde başladığını söyledi.

Anadolu Efes, THY Avrupa Ligi ve ING Basketbol Süper Ligi 2020 – 2021 sezonu kapsamında yapacağı maçlar için kombine bilet satışları başladı. Taraftarları heyecanlandıran haber lacivert beyazlı kulüp tarafından verildi. Anadolu Efes yeni sezon kombine fiyatları 469 TL ile 8 bin 400 TL arasında değişiyor. Kulüp, kombine biletlerin erken dönemde satışa sunulduğunu belirtti.

Anadolu Efes Fan Club Üyelerine Yüzde 20 İndirim

Anadolu Efes taraftarları, yalnızca THY Avrupa Ligi maçları ya da takımın yeni sezonda yapacağı her maçın dahil olduğu kombinelerden dilediklerini satın alabilirler. Bunlar ile birlikte Anadolu Efes Fan Club üyeleri kombineleri alırken indirimden yararlanabilecek. Anadolu Efes Fan Club üyeleri, satın alım yaparken yüzde 20 oranında indirim uygulatma hakkına sahip.

Erken Satış Dönemi 30 Haziranda Sona Erecek

Ülkemizi temsil eden Anadolu Efes kombinesini almak isteyen taraftarlar için son gün 30 Haziran. Erken satış döneminin sona ereceği tarihi geçirmemesi gereken taraftarlara, kulübün 2020 – 2021 sezonu için yeni olarak tasarladığı formalardan birini hediye edeceği söylendi.

Olympiacos Maçının Biletleri Tükendi

THY Avrupa Ligi lideri Anadolu Efes’in Olympiacos ile 6 Mart Cuma günü gerçekleştireceği maçın biletleri şimdiden tükendi. Büyük maça 17 gün kala taraftarların iç sahada yapılacak maçın biletlerini tüketmesi, lacivert beyazlı takımın aldığı desteği gözler önüne serdi. Türkiye’nin temsilcisi Anadolu Efes karşılaşması 6 Mart 2020 Cuma günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılacak.

Anadolu Efes haberi resmi sosyal medya hesabından ‘’Bu sezon rekorlara doymuyoruz! 6 Mart’ta evimizde oynayacağımız Olympiacos karşılaşmamızın biletleri 17 gün önceden tükenmiştir! Maç günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda bulunan Biletix gişesinde de bilet satışı olmayacaktır. Herkese teşekkürler! #BenimYerimBurası #SoldOut’’ diyerek duyurdu.