ANADOLU EFES BEKO KARŞISINDA AVANTAJ PEŞİNDE

Anadolu Efes ING basketbol play off karşılaşmalarında beko ile karşı karşıya gelecek. İlk maçta rakibi Fenerbahçe Beko’ya 40 sayılık fark atan Anadolu Efes ikinci maçta da rakibini yenerek büyük bir avantaj elde etmek istiyor. Karşılaşma bu akşam, 5 Haziran cumartesi akşamı saat 19:30’da başlayacak. Karşılaşma Anadolu Efes’in ev sahipliğinde Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak.

EFES KAZANMAK İSTİYOR

Anadolu efesin ev sahipliğinde oynanacak olan karşılaşma Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak. Final Four diğer bir adıyla büyük dörtlü de şampiyonluğu kazanan Anadolu Efes galibiyetle ülkemize döndü ve oldukça formda. İlk karşılaşmada Fenerbahçe Beko oyun çok büyük bir farkla yenerek üstünü sağlayan Anadolu Efes ikinci maçta da aynı performansı sergilemek istiyor.

Ergin ataman ve öğrencileri oldukça başarılı bir yılın ardından ING basketbol Süper lig play-off bunda da başarılı bir dönem geçirmek istiyor. Bu başarılarına devam etmek isteyen Anadolu Efes play-offta avantaj yakalamak istiyor.

İlk maçta Anadolu Efes 115 sayıya ulaşırken Fenerbahçe Beko 71 sayıya ulaştı ve 40 sayılık farklı Anadolu Efes maçı kazandı. Öne geçen Anadolu Efes bu avantajı devam ettirip rakibini ikinci maçta da yenerek eşitliği ulaşmasını sağlamak istemiyor.

Anadolu Efes galibiyetle kendi sahasında ayrılmak istiyor.3 maçı da kazanan takım şampiyon olacak ve Anadolu Efes şampiyon olma şansını kaybetmek istemiyor. Rakibi karşısında avantajını korumak isteyen Anadolu Efes galibiyetle kendi evinde, kendi sahasında, Sinan erdem Spor Salonu’ndan ayrılmak istiyor.

MAÇIN DETAYLARI

Ben dolayı ve Fenerbahçe Beko bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:30’da İkinci kez karşı karşıya gelecekler. ING basketbol Ligi play-off karşılaşmalarında karşı karşıya gelecek olan bu iki takım ikinci maçına çıkacak.

İlk maçta Anadolu Efes Zom bir sayıyla Fenerbahçe Beko’yu yendi. Fenerbahçe Beko 71 sayıya ulaştı ve Anadolu Efes 40 sayılı farkla rakibini yendi. İkinci maç bu akşam oynanacak ve Anadolu Efes avantajını korumak istiyor.

Karşılaşma Anadolu Efes’in ev sahipliğinde Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak.