Anadolu Efes basketbol takımı Serisi; Anadolu Efes basketbol takımı Seriyi 10’a çıkardı

Anadolu Efes basketbol takımı Serisi . Anadolu Efes basketbol takımı Seriyi 10’a çıkardı .Üst üste aldığı galibiyetlerle adından söz ettiren Anadolu Efes basketbol takımı  Euroleague da zirvede. Birinci sırada olan ve kaç hafta öncesinden playy-off u garantileyerek Euroleague tarihinde bir ilk olan Anadolu Efes basketbol takımı başarısı ile kendine hayran bıraktı.

Toplam puan durumu Anadolu Efes basketbol takımının 22,   Euroleague da ikinci sırasında olan Real Madrid toplamda 19 puan;  Euroleague  da  Barcelona da 3. sırada ve puan durumu Real Madrid basketbol takımı ile eşit ve 19 puan .   Anadolu Efes basketbol takımı en son yaptığı bayern münih basketbol takımı ile maöının ardından , THY Euroleague’deki bir sonraki yapacağı maçta 27 Şubat Perşembe günü Alba Berlin’de olacak.

Anadolu Efes basketbol takımı Serisi; Bayern Münih Anadolu Efes Maç Ayrıntıları

Bayern Münih : 63- Anadolu Efes: 88

Maçın yapıldığı Salon: Audi Dome Hakemler: Daniel Hierrezuelo (Ispanya), Tomislav Hordov (Hırvatistan), Marko Juras (Sırbistan)

Bayern Münih takımı kadrosu ; Bray 5, Monroe 5, Lucic 14, Lo 14, Huestis 2, Zipser 3, Flaccadori 2, Barthel 7, Sisko 7, Radosevic 4, George 

 Anadolu Efes basketbol takımı kadrosu: Beaubois 16, Anderson 7, Micic 9, Singleton 14, Pleiss 10, Sertaç Şanlı 7, Moerman 6, Simon 11, Buğrahan Tuncer 8, Peters, Yiğitcan Saybir  

1. Periyot 17-19  

Devre: 25-37 

 3. Periyor 48-62 ,

Anadolu Efes basketbol takımı Serisi