Anadolu Efes kombineleri; Anadolu Efes, 2020-2021 sezonu kombinelerini satışa çıktı

Anadolu Efes kombineleri; Anadolu Efes, 2020-2021 sezonu kombinelerini satışa çıktı . Uzun yıllardır basketbol severlerin büyük coşku ile izlediği ve sevdiği Anadolu Efes Basketbol takımı   2020-2021 sezonu kombinelerini satışa çıkardı. 

Yeni sezon için tasarlanan ve satışa çıkan kombinelerini kısa zaman içerisinde 30 Haziran’a kadar alan taraftarlara, bir adet yeni sezon forması hediye edilecek. 

Ayrıca Anadolu Efes basketbol takımını destekleyen basketbol severler, sadece EuroLeague maçlarını kullanılan üniformalardan değil, tüm maçları kapsayan kombinelerden birini, tercih edebilirsiniz. . Ayrıca Anadolu Efes Fan Club üyeleri de kombine alımlarında yüzde 20 indirimden yararlanabilecek. Anadolu Efes, tüm taraftarlarını internet üzerinden 2020-2021 sezonu kombinesi almaya çağırıyor. 

Anadolu Efes kombineleri; Anadolu Efes, 2020-2021 sezonu kombineleri Nasıl Alınır?

Anadolu Efes basketbol takımı yeni sezon kombineleri için sürprizleri kombine seçenekleriyle sınırlı olmayacak.  Telefon üzerinden de rahatlıkla Google Play Store ya da iOS App Store kullanarak Anadolu Efes basketbol takımı Spor Kulübü Mobil Uygulaması yükleyerek uygulama ile Fan Club üyesi olan taraftarlar, kombine alımlarında yüzde 20 indirimden de yararlanabilecek. 

P1, P2 ve S1 kategorilerinden kombine alan Anadolu Efes basketbol takımı spor kulübü severleri, VIP Lounge imkanlarından yararlanma hakkına da sahip olacak. 

Ayrıca kombine sahipleri, 2020-2021 sezonunda da İGA Pass ile Hızlı Giriş Kapısı’ndan faydalanabilecek. 5 numaralı kapıyı kullanacak olan taraftarlar, Sinan Erdem Spor Salonu’na hızlı şekilde giriş yapabilecek. 

Anadolu Efes basketbol takımı Spor Kulübü, tüm basketbolseverleri #BenimYerimBurası diyerek 2020-2021 sezonu kombinelerini almaya davet ediyor. 

Anadolu Efes kombineleri