Anadolu Efes CSKA Moskova maçı bugün

Anadolu Efes CSKA Moskova maçı bugün . Anadolu Efes basketbol takımı ve CSKA Moskova yarın THY Avrupa Ligi 23. Haftasında olan karşılaşma Rusya’nın basketbol takımlarından olan CSKA Moskova Ligin ilk sırasında olan Anadolu Efes basketbol takımı ile mücadele edecek. Maç için Rusya’ya giden Anadolu Efes basketbol takımı Rusya’nın başkentine gitti. Maçın yapıldığı sahada Rusya’nın yapılan basketbol maçı başkent Moskova da olacak.  Maçın yapılacağı saha ise Megasport Arena olarak belirlendi. 

 THY Avrupa Liginde olan maçlar kapsamında son yapılan 7 maçını üst üste kazanan Anadolu Efes, toplamda 19 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile THY Avrupa Ligin de şu an birinci sırada bulunuyor. 

Mücadele edilecek karşı takım olan CSKA Moskova ise THY Avrupa Liginde ikinci sırada Anadolu Efes basketbol takımından sonra sırada.  Toplam da 16 tane galibiyet almış olan CSKA Moskova takımının 6 tane de yenilgisi var.  

 Sezonun ilk yarısında yapılan THY Avrupa Liginde CSKA Moskova Anadolu Efes basketbol takımını 81-80 skor ile mağlup etmişti. Az bir fark ile mağlup olan Anadolu efesi bu maçta ise daha iyi bir performans sergileyecekleri ve çekişmeli bir maç olacağı gibi gözüküyor. Maçı seyretmek isteyen basketbol severler internet üzerinden online olarak Anadolu Efes CSKA Moskova maçı canlı olarak takip edebilir ve skorları canlı olarak takip edebilirsiniz. 

Anadolu Efes CSKA Moskova maçı; CSKA Moskova takım Kadrosu 

De Colo, Nando 
Bolomboy, Joel 
Peters, Alec 
Ukhov, Ivan 
11 Antonov, Semen 
13 Rodriguez, Sergio 
20 Vorontsevich, Andrey 
21 Clyburn, Will 
22 Higgins, Cory 
41 Kurbanov, Nikita 
42 Hines, Kyle 
44 Hunter, Othello 

THY Avrupa Ligi’nde  MVP’si  Larkin  

Anadolu Efes basketbol takımı oyuncusu olan ABD’li basketbolcusu Shane Larkin sergilediği üstün başarıları ve atışları ile üst üste birçok kez MVP oldu. Bununla birlikte Anadolu efesin yaptığı son maçlarda üst üste 7 defa galip gelince Shane Larkinnin bu maçlarda gösterdiği başarıları göz önüne alarak ocak ayında da   MVP’si  Shane Larkin oldu. 

Anadolu Efes CSKA Moskova maçı