Anadolu Efes Büyükçekmece Maç Sonucu 67-92

Anadolu Efes Büyükçekmece Maç Sonucu 67-92 . Anadolu Efes basketbol takımı ile Arel üniversitesi Büyükçekmece basketbol takımı ile maç yaptı. Maç öğlen saatlerin de olan maç hızlı ve etkili bir şekilde Anadolu Efes basketbol takımının önde ilerlemesi ile başladı. Böylece Anadolu Efes Büyükçekmece Maç Sonuçlarının ilk çeyreğinde 26-19 skor ile önde bitirdi. 16. Dakikada beraberliği sağlayan Arel üniversitesi Büyükçekmece basketbol takımı skoru 33-33 de skorda beraberlik yakaladı. Anadolu Efes Büyükçekmece Maç Sonucu .

Buna rağmen Anadolu Efes basketbol takımı Arel üniversitesi Büyükçekmece basketbol takımı ise aralarındaki farkı açabildi ve soyunma odasına 43-35 üstünlük ile gitti.  üçüncü çeyreğe oldukça iyi başlayan Anadolu Efes basketbol takımı  aradaki skor farkını olukça fazla açabilmiş ve maç skorunu son düzlüğü girmeden 68-42 skor ile bitirdi. 

Son periyotta da farkı kapatamayan karşı takım Arel üniversitesi Büyükçekmece basketbol takımı , Anadolu Efes basketbol takımına 67-92 mağlup oldu. Bu başarı ile 17. Galibiyetini alan Anadolu Efes basketbol takımı diğer maçlarda da aynı performansı göstermesi bekleniyor. 

Arel üniversitesi Büyükçekmece basketbol takımı ise 16. Mağlubiyetini bu maçla almış oldu. 

Anadolu Efes Büyükçekmece Maç Sonucu; Maç ayrıntıları 

Maçın yapıldığı salon: Gazanfer Bilge basketbol sahası 

 Maçı yöneten Hakemler: Emin Moğulkoç, Mehmet Serdar Ünal, Hüseyin Çelik Arel Oniversitesi  

Büyükçekmece Basketbol talkımı kadrosu: Kaan Sariaslan 11, Cengizhan Ivedi 10, Mert Celep 5, Saffold 7, Upshaw 13, Yiğit Can Vardal 5, Deniz Kilıçlı 12, Uğur Hortum 4  

Anadolu Efes basketbol takımı kadrosu: Micic, Buğrahan Tuncer 7, Anderson 10, Peters 22, Sertaç Şanlı 9, Tolga Geçim 6, Ömer Can llyasoğlu 8, Moerman 7, Beaubois 9, Yiğitcan Saybir 10, Doğuş Balbay 1, Mustafa Kurtuldum 3 

1. Periyot: 19-26  

Devre: 35-43 

 3. Periyot 42-68 

Anadolu Efes Büyükçekmece Maç Sonucu